sule_bilge_ic_mimarlik_ofisi_acti_.jpg

Şule Bilge iç mimarlık ofisini açtı

İç Mimar ve TOBB Çorum Kadın Girişimciler İcra Komitesi Başkan Yardımcısı Şule Bilge Çorum’da iç mimarlık ofisi açtı. İstanbul Bahçeşehir Üniversitesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı Bölümünden mezun olan ve Yeniyol Mahallesi Sel Sokak numara 21/3’de(Necatibey Gömlek Karşısı) iç mimarlık ofisini hizmete açan Şule Bilge firmanın vermiş olduğu hizmetle ilgili bilgi verdi.

ECZACILAR ODASINI ZİYARET ETTİLER

Çorum TSO Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Başaranhıncal, TOBB Çorum KGK Başkanı Zeynep Yarımca, Başkan Yardımcıları Şule Bilge ve Gönül Özdilli 45. Bölge Çorum Eczacı Odası’nı ziyaret ettiler. Ziyarette, 45. Bölge Çorum Eczacı Odası’na yeni başkan seçilen Şefkat Güler’i ve yönetim kurulu üyelerini tebrik ederek hayırlı olsun temennisinde bulundular. 

KOBİ HASTANESİ İÇİN GÖRÜŞTÜLER

Hitit Üniversitesi (HİTÜ) Rektörü Prof. Dr. Ali Osman Öztürk, TSO Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Başaranhıncal’ı ziyaret ederek, kurulması planlanan KOBİ Hastanesi konusunda görüş alışverişinde bulundu.

 Ziyarette, TOBB Çorum Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkanı Zeynep Yarımca ve Başkan Yardımcısı Şule Bilge de yer aldı.

Teknoloji

Bu müşterilerinizi olup bitenlerden haberdar edin. Bu içeriği istediğiniz gibi özelleştirmek için kendi görüntü, metin ve bağlantılarınızı ekleyin veya koleksiyonunuzdan veriler bağlayın.  

© 2018 SULEBILGE ınterıordesıgn